top of page
KURZY
VEČER SE STYLISTKOU - jak si vybudovat kvalitní šatník podle zásad capsule wardrobe
Většina z nás řeší neustále stejný problém – plná skříň oblečení ale stále nemám co na sebe. Tento kurz nabízí řešení všem, které trápí nesprávně fungující šatník. Kurz vám může posloužit jako odrazový můstek pro vybudování nového, funkčního a kvalitního šatníku...
3upravena.jpg

A jak bude kurz probíhat? Společně probereme tyto body:

  • Typy postav - základní rozdělení a jak správně obléknout vaši postavu

  • Základní kusy šatníku, které by neměly chybět - jaké kusy oděvů mohou patřit do základního šatníku a jak je vybírat podle postavy a životního stylu

  • Kvantita versus kvalita – kvalitní materiálové složení, padnoucí a nadčasový střih, luxusní zpracování nebo vhodná barva, to vše bude rozhodující při výběru správného základu šatníku

  • Stylingové tipy a triky jak docílit luxusnějšího dojmu - rady jak zajímavě vrstvit, kombinovat nebo pracovat s doplňky

  • Nákupní tipy – kam jít nakupovat a jak nákupy zvládnout bez zbytečných útrat

ZÁKLADY KAPSULOVÉHO ŠATNÍKU

23 / leden / 2020

ZÁKLADY KAPSULOVÉHO ŠATNÍKU

20 / únor / 2020

Setkáme se v příjemném a útulném prostředí mého showroomu. Nabídnu Vám kávu nebo čaj a pomalu začneme probírat témata kurzu. Pokud budete chtít, doneste si i pár kousků z vlastní skříně, které můžeme zkonzultovat.

Celý kurz začíná v 17.00 a trvá do 20.00 až 21.00 tedy 3 až 4 hodiny, podle toho kolik máte dotazů a témat k probírání.

Kapacita je omezená, proto abych se mohla soustředit na individuální datazy a potřeby každé s účastnic a na všechny se dostalo dostatek času.

cena kurzu: 1.500 Kč

"Kurz je pěkně sestavený a pokrývá více témat, od všeobecných tipů a triků až po konkrétní ukázky šatníku lektorky. Líbilo se mi, že bylo zařazeno i téma materiálů a tipů a triku, jak o ně pečovat. Skvělé praktické nákupní tipy na místa a obchody v Praze."

Anna, účastnice kurzu

"Kurz splnil veškerá očekávání a navíc se mi líbilo, že nám lektorka řekla spoustu tipů, módních značek a obchodů. Opravdu jsme se dozvěděly spousty nových informací.
Ateliér, v kterém kurz probíhal je velice příjemný prostor, moc krásně vybavený. Opravdu jsem se tam cítila dobře."

Kurz doporučuji, byla jsem nadšená!

Stanislava, účastnice kurzu

"Kurz probíhá v pěkném a milém prostředí. Večer mi otevřel nové obzory, jak se dá na oblékání pohlížet nejen z hlediska módních trendů, ale i jako na prostředek - vyjádření vlastní identity. Také kapitola o "hromadění" věcí- kvalita versus kvantita - byla pro mě přínosná."

Markéta, účastnice kurzu

"Kurz mě moc bavil a doplnil mé mezery, které jsem potřebovala znát, abych mohla začít stavět opravdu kvalitní šatník. Byl to moc příjemný večer v krásném designovém prostředí, kde jsme dostaly maximum rad a tipů, jak na nadčasový vzhled a kam chodit sbírat ty nejlepší kousky :) Díky!"

Tereza, účastnice kurzu

bottom of page