top of page
 
"Naučit se „být dobře oblečená“ není záležitost jednoho nákupu, je to ultramaraton. Marcela je skvělý učitel a rádce na této cestě, má nebetyčnou trpělivost a je vidět, že ji její práce obrovsky baví. To nejcennější, co z naší spolupráce zůstalo, nejsou paradoxně nové padnoucí šaty ani odlehčený šatník, ale to, jak o módě a materiálech přemýšlet, jak si sama při nákupech poradit, ale i to, že získáte svěží vítr do plachet a spoustu inspirace. Zároveň velmi oceňuju Marcely systematičnost, nenucený styl práce a přizpůsobivost mému tempu i potřebám. Díky!"
Martina Lahodová

 
"Návštěva Marcely v mém šatníku pro mě byla tím nejlepším dárkem k Vánocům. Dřív jsem si myslela, že jsem nad kvalitu oblékání povznesena, že mě tak "přízemní" téma nezajímá. Postupně jsem ale začala zjišťovat, že mi chybí sebejistota v tom, co si mám brát na sebe a trpěla jsem pocitem, že ostatní můj outfit negativně hodnotí. Nebyla jsem si najednou jistá ani sama sebou.
Po Marcelině zásahu jsem mnohem jistější a cítím, že i okolí na mě reaguje výrazně lépe. Marcela mi pomohla oddělit zrno od plev. Přišly jsme společně na to, co mi sluší, jaký styl se mi líbí a co bych mohla ve svém šatníku změnit. Po čistce zůstalo spoustu šikovných kusů oblečení a ty, které prostě nebyly to ono, letětly. S pročištěním šatníku se mi nesmírně ulevilo na těle
i na duši. Krom toho jsem dostala spoustu užitečných doporučení co,
kde a jak nakupovat. Noční můra z nakupování a oblékání se změnila ve velikou radost a zdroj energie."
Klára Domlátilová
Průvodkyně na cestě k dítěti - www.klaradomlatilova.cz

bottom of page